window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'UA-154706792-1');
Muama Enence

Muama Enence отзывы – Detalizēts pārskats 2020. gadā Latvia

Muama Enence Offer

Tas ir diezgan kaitinoši, ja jums patīk ceļot, bet nezināt tās valsts valodu , kuru apmeklējat. Tāpēc cilvēki bieži izmanto tulkošanas lietotnes , un pirms tām viņi paļāvās uz noderīgu frāžu kabatiem .

Par laimi, tur nonāk Muama Enence отзывы .

Muama Enence отзывы ir vairāk nekā tikai citā sīkrīku garajā rindā pārnēsājamām tulkošanas ierīcēm . Tas mums var tulkot plašu valodu klāstu, faktiski vairāk nekā 40 . Mums vairs nav jātērē savs laiks, lai saprastu vietējo dārznieku vai pārdevēju tajā eksotiskajā valstī, kuru apmeklējam. Vienu pogas klikšķi ir viss, kas nepieciešams.

Muama Enence Latvia

Uz sekundi ignorēsim visus citus Muama tulkotāju pārskatus un pievērsīsimies pašai tulkotāju ierīces idejai . Lielākā daļa cilvēku vaicātu (un pamatoti), vai šie sīkrīki tiešām ir noderīgi vai arī tie ir tikai veids, kā nopelnīt naudu no nenojaušiem cilvēkiem . Mēs esam šeit, lai pateiktu, ka šīs ierīces ir pilnīgi droši iegādājamas. Bet vai viņi strādā?

Interesanti, ka bija viens no vairākiem jautājumiem, The Huffington Post jautāja, kad tie aptvēra atklāj no GLS muguras 2016. Viņiem nepatika tas, ka uzņēmums, kas padarīja Ili bija švīka no neveiksmēm pagātnē. Turklāt viņi atrada rāpojošo Ili – tas bija vīrietis, kurš vēlējās parādīt, ka ierīce darbojas, lūdzot izlases sievietes viņu noskūpstīt un ļaujot sīkrīkam tulkot.

BUY-NOW

Neskatoties uz šiem sarkanajiem karodziņiem, HuffPo saglabāja piesardzīgu optimismu attiecībā uz portatīvajiem tulkotājiem kopumā. Pašlaik ir desmitiem uzņēmumu, kas ražo šīs ierīces. Tas ir plaukstošs tirgus, kam vēl nav sasniegts maksimums.

Muama Enence Divice

Lietotnes ir labas un visas, taču tām ir viena būtiska kļūda pārnēsājamajiem tulkotājiem. Tie nav tik labi attīstīti, lai viņi varētu pareizi darboties. Turklāt tie ir bieži jāatjaunina . Aprakstot savus produktus, Gmyle izlika aizraujošu rakstu par to, kāpēc tulkošanas lietotnes nav tik labas kā portatīvajiem tulkotājiem. Visu par to varat izlasīt šeit .

Bet jautājums nav tikai “kāpēc neizmantot lietotnes?” Tas ir arī “ kāpēc vispār izmantot Muama Enence отзывы tulkotāju? “Tāpēc iedziļināsimies pašā ierīcē un redzēsim, kas tai liek ķeksīti.

Muama Enence Language

Kā minēts, Muama tūlītējais tulks var aptvert vairāk nekā 40 valodas , tostarp:

Muama Enence Country

Pārlūkojot Muama Enence отзывы tulkotāju, jūs pārsteigs redzēt, ka tas satur visas iepriekš uzskaitītās valodas. Tas ir tik tikko lielāks kā vecs MP3 atskaņotājs . Protams, lielums darbojas tā labā; tas neaizņems pārāk daudz vietas kabatā vai somā.

BUY-NOW

Muama Enence отзывы darbība ir ļoti vienkārša. Jums ir divas pogas , kuras tēlaini sauc par A un B pogām. Kad vēlaties kaut ko pateikt priekšā esošai personai, nospiediet pogu A un izrunājiet savu teikumu. Kad esat atlaidis pogu, tas tulko teikumu sarunu biedram. Kad viņi vēlas atbildēt uz jums, turiet B pogu, kamēr viņi runā . Viņu teikums atgriezīsies pie jums jūsu valodā. Jāatzīmē, ka, izmantojot šo tulkotāju , jūs pat varat runāt dažus teikumus pēc kārtas .

Muama Enence Benefits

Ak, tas absolūti dara . Muama Enence отзывы reakcijas laiks nepārsniedz 1,5 sekundes . Turklāt tā ir ierīce, kas ilgs četras pilnas dienas pirms akumulatora izlādes. Viss, kas tam nepieciešams, ir ātra uzlādēšana .

Bet ar to Enence satriecošās funkcijas nebeidzas. Jūs pat varat nofotografēt kādu tekstu svešvalodā, un mazais tulkotājs jums paziņos, kas rakstīts. Tas jāpievieno viedtālrunim, izmantojot Bluetooth .

Muama Enence отзывы ir arī īpaši izturīgs . Kad ziņkārīgo lietotāju grupa to pārbaudīja uz lauka, daži no viņiem ierīci nometa uz ietves . Pat pēc šīs aptuvenās izturēšanās tulkotāji darbojās kā valdzinoši .

Patiešām nevar pārspēt mazus, izturīgus un ērtus, kad runa ir par tulkošanas ierīcēm. Bet pat Muama tulkotāja cena ir satriecoša; tas nav ne pārāk dārgi, ne lēti.

Mums vajadzētu arī runāt par diapazonu . Tulkotājs Enence var paņemt jūsu balsi 2 metru (6,6 pēdu) attālumā . Turklāt tā bezvadu pārraides attālums ir 10 metri (32,9 pēdas) . Vēl svarīgāk, tas darbojas labi pat tad, ja atrodaties pārpildītā vietā ar lielu troksni . Iedomājas ielas un ietves, tāpat kā restorāni un bāri. Citiem vārdiem sakot, vietas, kur vienlaikus runā ļoti daudz cilvēku, bet jums ir jāsaprot tikai tieši priekšā esošais cilvēks .

Muama Enence Pros Cons

Muama Enence Translator

Tikpat satriecošs kā Muama Enence отзывы, tas nav ideāls . Piemēram, būs reizes, kad ierīce nepareizi iztulkos teikumu . Tas parasti notiek, kad cilvēks nomurmina, kamēr runā, vai ja pārāk daudz traucē apkārtējie.

Vēl viena būtiska problēma ir tā, ka tulku nevajadzētu izmantot dzīves vai nāves situācijās . Ja kāds ir ievainots vai slims, jums jāatrod ārsts, kas runā viņu valodā. Paļaušanās uz jebkura veida tulkotāju (lietotni vai ierīci) var kādam maksāt viņu dzīvību.

Muama Enence Reviews

Mēs visi zinām, ka otrās valodas apguve vienmēr ir labākais risinājums jebkam. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ceļot vai plānojat strādāt ārzemēs, jums jāzina svešvalodas pamati. Bet daži cilvēki to nav vienkārši iemācījušies , un tas ir pilnīgi normāli. Šie ir cilvēki, kuriem no Muama Enence отзывы būtu vislielākais labums. Viņi var ātri iegūt pamata teikumus cilvēkiem, ar kuriem viņi runā , neuztraucoties, ka viņi to visu saprastu nepareizi .

Enence ir lieliska arī cilvēkiem, kuriem nav laika iemācīties jaunu valodu, vai pat cilvēkiem, kuri zina tās pamatus . Tas ir satriecošs saīsne, kad steidzaties vai nevarat ietaupīt laiku.

Muama Enence Review

Lai gan tai ir trūkumi, Muama Enence отзывы ir lielisks, mazais tulkotājs. Tas darbojas labi, ilgi darbojas pirms nākamās uzlādes un ir izturīgs pēc lieluma.

Ja jūs interesē Muama Enence отзывы tulka iegāde, apskatiet mūsu veikalu šeit . Ja jūs piezvanīsit tagad, jūs saņemsit 50% atlaidi un bezmaksas piegādi . Turklāt, ja jūs iegādājaties trīs Muama Enence отзывы tulkotājus, jūs iegūsit vēl divus bez maksas . Ja neesat apmierināts ar viņu sniegumu, jums ir 60 dienu naudas atdošanas garantija .

Muama Enence 50 Off

Leave a Comment