window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'UA-154706792-1');
Muama Enence Turkey stanbul-Nereden Alnr

Muama Enence Turkey, İstanbul-Nereden Alınır

ALT HATTI: Muama Enence Turkey ile nereye giderseniz gidin artık insanlarla sohbet edebilirsiniz. Elinizin avuç içine sığacak şekilde tasarlanmış, kullanımı kolaydır ve birden çok dilden kelime ve deyimleri çevirebilir. Bu seyahat edenler için harika bir araçtır.

Artıları: Bu iki yönlü iletişim cihazı 1,5 saniyede yanıt verir ve 30’dan fazla dili çevirir. Birden fazla satın aldığınızda düşük fiyatla indirimler mevcuttur. Pilden de dört güne kadar kullanım sağlar.

İNŞAAT: Büyük bir sorun çevirmen kutunun dışına çıktığında çalışmadı ve müşterilerin müşteri desteği ile temasa sorun vardı. Diğer alıcılar, cihaz onları duyamadıkları veya seslerini anlayamadıkları için bir hata mesajı aldı.

Muama Enence Turkey nedir?

Hiç yabancı bir destinasyonda tatildeydiniz ve yerlilerle iletişim kurmaya çalışırken hayal kırıklığına uğradınız muama enencemı? Bu dile aşina olsanız bile, başkalarıyla iletişim kurmayı zorlaştıran veya neredeyse imkansız hale getiren bir lehçeyle karşılaşabilirsiniz. Muama Enence Turkey, İngilizce’yi anlamayan biriyle konuşmanızı kolaylaştıran yeni bir taşınabilir çeviri cihazıdır. Sadece cebinize sığmaz, aynı zamanda ihtiyacınız olan bilgileri her zamankinden daha hızlı almanıza yardımcı olmak için gerçek zamanlı olarak tercüme edilir.

Bu kullanışlı cihaz, evden uzakta ve dili konuşmadığınız bir alanda seyahat ederken yardımcı olabilir. Otelinizde alışveriş yaparken ve check-in yaparken ve taksiyle dolu veya yerel turistik yerleri ziyaret ederken kullanabilirsiniz. Ayrıca, diğer ülkelerden insanlarla iş yapanlar için harika bir araçtır. Tam olarak söylediklerinizi ve başkalarının da söylediklerini tercüme edebilir. Artık mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha kısa sürede tam bir görüşme yapabilirsiniz. Muama Enence Turkey incelememizle, bu cihazın nasıl çalıştığına ve kelimeleri çevirmenin ne kadar sürdüğüne, onu kimlerin kullanabileceğine ve nereden satın alabileceğinize bakacağız.

Muama Enence Turkey Nasıl Çalışır?

Bu küçük çevirmenin işe yarayıp yaramadığını ya da atlamanız gereken bir dud ürünü olup olmadığını bilmek isteyebilirsiniz. Bu cihaz sadece çalışmakla kalmaz, aynı zamanda beklenenden daha iyi performans gösterir. Çevirmeni ilk kez kullandığınızda, dahili pili şarj etmeniz gerekir. Daha sonra dört güne kadar sürekli kullanım sürecektir. Diller arasında çeviri yapmak için düğmeye basar ve cihaza konuşursunuz. İki saniyeden daha kısa sürede, bu kelimeleri yanıtlayacak ve farklı bir dile çevirecektir. Bu, yerlilerle iletişim kurmak isteyen gezginler için en iyi araçlardan biridir.

Order Now

Başka bir güzel özellik, birçok muama enence translator incelemesinin bahsetmediği bir özellik. Cihazı telefonunuza bağlamak ve belgeleri taramak için Bluetooth kullanabilirsiniz. Bu özellik, sokak tabelalarında gördüğünüz kelimeleri ve restoran menülerinde ve belgelerde bulunan cümleleri çevirmenizi sağlar. muama enence translator, şehirdeki yolunuzu bulmanıza veya tatildeyken en sevdiğiniz yemeği sipariş etmenize yardımcı olmak için bu kelimeleri ve cümleleri hızlı bir şekilde çevirir. Bu ve diğer çeviri özelliklerini kullandığınızda, ihtiyacınız olan bilgileri birkaç saniye veya daha kısa sürede alabilirsiniz.

Muama Enence Turkey stanbul

Muama Enence Translator Nasıl Kullanabilirsiniz?

Sen kullanabilirsiniz Muama Enence Translator iki farklı şekilde. Birincisi basit bir kelime çevirmeni. Yabancı bir restoranda yanlış yiyecek sipariş etmek o kadar utanç verici bir olasılık ki popüler filmlerden ve televizyon şovlarından sahnelerde yüzlerce kez ortaya çıktı. İster Fransa’da ister Japonya’da olun, masanıza gelen, gözleri size bakacak şekilde tamamlanmış bir yemek sipariş edebilirsiniz. Herhangi bir gıda alerjiniz varsa, potansiyel olarak zararlı bazı bileşenlerle birlikte gelen bir yemek sipariş etme riskiniz vardır. Bu cihaz bir restoran menüsünü taramanıza ve o menüdeki her kelimeyi çevirmenize izin verir. Ayrıca seyahatinizde gördüğünüz işaretlerden herhangi birini çevirmek için de kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda bir iletişim cihazı olarak iyi çalışır. Diyelim ki sokaklarda yaralanan bir adam buldunuz ve İngilizce bilmediğini anlıyorsunuz. Muama Enence Translator onunla iletişim kurmak ve sağlık görevlileri ve doktorlarla paylaşabileceğiniz bazı temel bilgileri almak için kullanabilirsiniz. Otelinizdeki ön büro çalışanı, seyahatinizde görmeniz gereken bir doktor veya büyük bir anlaşmayı imzalamak için sohbet etmek istediğiniz potansiyel bir müşteri ile kısa bir görüşme yapmak için de iyi çalışır.

Muama Enence Turkey

Nerede Kullanabilirsiniz?

Oturup düşünürseniz, muhtemelen başınızın üstünden Muama Enence Translator’ın işe yarayacağı bir düzine yer söyleyebilirsiniz. Yararlı olduğunu düşündüğümüz bazı durumlar şunlardır:

 • İş ve iş gezileri
 • Keyif gezileri ve aile tatilleri
 • İş toplantısı
 • Evde
 • Okulda
 • İşte

Yeni bir dil öğrenmenin en iyi yollarından biri daldırmadır. Uzmanlar, gençliğe başladığınızda ikinci bir dil almanın daha kolay olduğuna inanıyor, bu yüzden birçok ilkokul İspanyolca ve diğer yabancı dil sınıfları sunuyor. Bir yetişkin olarak, konuşanlar etrafında yaşadığınızda kolayca yeni bir dil alabilirsiniz. İyi bir anlayış geliştirene kadar Muama Enence test başkalarıyla sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Size şunları sağlar:

Order Now

 • Restoranlarda ve sokak tezgahlarında sipariş verin
 • Yeni konumlara yol tarifleri alma
 • Fiyat isteyin
 • Polis memurları ve doktorlarla konuşun
 • Komşularınızla iletişim kurun

Muama Enence test, iki veya daha fazla ülkeyi ziyaret edeceğiniz gezilere katılmak için iyi bir cihazdır. Bu ülkeler ne kadar yakın olursa olsun, orada yaşayan insanların en az iki dil konuştuğunu görebilirsiniz. Bu çeviri aracıyla, ihtiyacınız olan bilgiyi almak için sadece birkaç saniye uzaktasınız.

muama enence translator

Bu kimin için?

Muama Enence test aynı anda iki veya daha fazla dil kullanmak isteyen herkes için tasarlanmış bir çeviri aracıdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, hem iş hem de eğlence amaçlı seyahat edenler için kullanışlı bir araçtır. Evden uzakta bir gezide tropik bir plajda rahatlatıcı fikrini sevebileceğiniz kadar, yerlilerin ne kadar az İngilizce konuştuğunu düşünmeyebilirsiniz. Sadece akşam yemeği sipariş etmek zordur. Bu cihazla söylemek istediklerinizi bu yerlilere çevirebilir ve yanıtlarını en kısa sürede duyabilirsiniz. Çoğu durumda, 1,5 saniye veya daha kısa sürede yanıt verir.

Diyelim ki patronunuz başka bir ülkeden gelen bir müşterinin büyük bir balinasını taşımak istiyor ancak ofisinizdeki hiç kimse bu dili konuşmuyor. Muama Enence test’ı, kültürel normlara uyduğunuzdan emin olmak için bu müşterilerle ve onlarla birlikte getirdikleri herkesle iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Cihaz, büyük bir hata yapma ya da potansiyel müşterinin tepelere yönelmesine neden olan yanlış şeyi söyleme riskinizi azaltabilir. Sosyal bir ortamda veya İngilizce dilini güçlü bir şekilde anlamayan insanlarla karşılaştığınız herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

muama enence amazon

Nereden Alınır?

Muama Enence test anlık çevirmen cihazını satın almak için sağladığımız bağlantıyı kullanmanızı önemle tavsiye ederiz . Bu bağlantı sizi cihazı alabileceğiniz ve en son satıştan yararlanabileceğiniz siteye götürür. Taşınabilir çevirmeni başka sitelerde bulabilmenize rağmen, onlardan sipariş verirken daha fazla ödersiniz. Çevrimiçi satın almanın harika bir nedeni, birden fazla cihaz satın aldığınızda indirim almanızdır. Gördüğümüz fiyatlar tek bir çevirmen için 89 $ ‘dan başladı. Satış fiyatları ile şunları içeren paketler bulabilirsiniz:

 • 169 $ karşılığında iki çevirmen
 • İki ücretsiz birim ile gelen 265 $ için üç çevirmen
 • 220 $ karşılığında dört çevirmen

İki tane satın aldığınızda bir adet ücretsiz Muama Enence price cihazı alacağınız bir anlaşma da var. Site Bir sipariş ederken banka veya kredi kartı numarası kasa tutan güvenli ödeme sunmaktadır. Siparişiniz tamamlandıktan sonra, çevirmeninizin evinize gönderilirken nerede olduğunu görmenizi kolaylaştıran bir takip numarası alırsınız. Siteyi, sipariş verme veya cihazı kullanma hakkında sorularınız varsa üreticiyle iletişim kurmak için de kullanabilirsiniz.

Order Now

Satın Almalı mısınız?

Muama Enence price online incelemelerinin başlıca nedeni, bu çeviri cihazının ne yaptığını ve ne kadar iyi çalıştığını görmek istemenizdir. Bu nedenle, incelememizin en büyük bölümünü, yapmamanız gerekip gerekmediğine adadık. Bir tane alıp deneyene kadar sizin için işe yarayıp yaramayacağını söylemek zor. 40’tan fazla dili çevirebildiğinden, ziyaret ettiğiniz hemen hemen her destinasyonda çalışır. Cihaz ayrıca küçüktür ve sadece birkaç ons ağırlığındadır, bu da cebinize veya çantanıza mükemmel bir şekilde uymasını sağlar. Diğer ürünlerden biri yerine bu çeviri cihazına yatırım yapmanın başka nedenleri de vardır, ancak kontrol etmeniz gereken bazı sorunlar da vardır.

Muama Enence price Satın Alma Nedenleri

Boyut

Geçmişte bir iPod veya başka bir MP3 çalara sahip olma ihtimaliniz iyi. Bu kullanışlı cihazlar, otobüste egzersiz yaparken veya otururken dinleyebileceğiniz binlerce şarkı yanınızda taşımanıza izin verir. Muama Enence price ilk tuttuğunuzda, bu müzik çalarlar kadar küçük ve kompakt olduğunu fark edeceksiniz. Cihazı sadece seyahat ederken cebinize kaydırmakla kalmaz, aynı zamanda çantanızdaki veya sırt çantanızdaki bir dış cebinde de saklayabilirsiniz. Bir elinize sığar ve her iki düğmeye de serbest parmağınızla basmanızı sağlar.

muama enence setup

Gerçek Zamanlı İletişim

Bazı popüler çeviri uygulamalarıyla ilgili en büyük sorun, çalışmak için çok uzun sürmesi. Bir sözlük uygulaması kullandığınızda, kelimeyi doğru yazdığınızdan emin olmanız veya doğru kelimeyi bulmak için uygulamada dolaşmak için zaman harcamanız gerekir. Diğer uygulama türlerinin birinin söylediklerini belirlemesi 20 saniye veya daha uzun sürebilir ve bu kelimeleri çevirmesi daha da uzun sürebilir. Muama Enence Manual, gerçek zamanlı çalışan tek üründür. Daha uzun kelime öbeklerini çevirir ve diğer cihazlardan daha kısa sürede birden çok cümleyi çevirebilir. Başka bir kişiyle konuşurken garip duraklamaları azaltır.

Yabancı Dil Desteği

Bulduğumuz çeviri cihazlarının çoğu, bir dil seçmenizi ve ona bağlı kalmanızı sağlar. Muama Enence Manual ile aynı anda iki dili otomatik olarak çevirebilirsiniz. Sadece bir düğmeyi basılı tutup cihazın kelimelerinizi İngilizceden başka bir dile çevirmesini sağlamak için konuşursunuz. Ayrıca önce başka bir dilden İngilizceye çevirmenizi sağlar. İkinci düğmeye bastığınızda, o ana dilden tekrar İngilizce’ye çeviri yapabilirsiniz. Çoğu cihaz sadece İngilizce, İspanyolca ve Fransızca gibi bazı ortak dillere bağlıdır. Bununla, onlarca dil ve Tay dili, Macarca, Tagalong dili, Çekçe, Slovakça, Felemenkçe ve Hintçe gibi bazı benzersiz seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

muama enence reviews

Genişletilmiş menzil

Taşınabilir çeviri cihazlarını kullanan herkes konuşan kişilerin hemen yanında duramaz. Birkaç adım uzakta duran bir rehberle tekne turuna çıkabilir veya yürüyüş turunda bir grubu takip edebilir ve kendinizi arkaya yakın bulabilirsiniz. Muama Enence Manual, birisini sizden uzakta çevirmeniz gerektiğinde kullanmak için harika bir araçtır. Altı metreden veya iki metreden fazla bir menzile sahiptir ve daha uzaktaki sesleri kolayca alabilir. İster kalabalık bir restoranın ortasında olun, ister şehir gürültüsü olan bir kaldırımda durun. Cihaz yine de sizin için çevirebilir.

Get Order Today

Uzun Pil Ömrü

Seyahat ederken karşılaşabileceğiniz yaygın bir sorun, elektronik cihazlarınızla ilgilidir. Kuzey Amerika’nın dışına seyahat ediyorsanız, bu cihazları yabancı prizlerle kullanmak için özel adaptörlere ihtiyacınız vardır. Kendinizi elektriğin nadir olduğu bölgelere seyahat ederken bulabilirsiniz. Bu, MUAMA’yı daha da kullanışlı hale getirir, çünkü benzer cihazlardaki pilden daha uzun ömürlü bir pile sahiptir. Bu pil size dört güne kadar kullanım sağlar ve aynı anda yalnızca birkaç dakika kullanırsanız daha uzun sürebilir. Pili değiştirmek yerine kolayca şarj edebilirsiniz.

muama enence app

Bluetooth ve İnternet Seçenekleri

Muama Enence Manual gibi birçok insanın bir nedeni de hem Bluetooth hem de internet seçeneklerini içermesidir. Otelinizde veya tatil köyünüzde bir WiFi sinyali bulunan popüler bir yerdeyseniz, bu internet bağlantısına bağlayabilir ve tüm cihaz özelliklerinden tam olarak yararlanabilirsiniz. Ormanda veya başka bir yerde olduğunuzda ve internete erişiminiz olmadığında, Bluetooth ile akıllı telefonunuza kolayca bağlayabilirsiniz. Bu, herhangi bir ek yazılım indirmeden çevrimdışı çevirmen olarak kullanmanızı sağlar. Çevrimdışı kullanıldığında bile, çevirmen hala beş saniye veya daha kısa sürede yanıt verir ve çevirmeyi bitirir.

Fotoğraf Çevirisi

Ayrıca Muama Enence app’ın bir fotoğraf çevirisi özelliği olduğunu seviyoruz çünkü kendinizi her zaman başkalarının çevresinde bulamayacaksınız. Yürüyüşe çıkıp izi kaybetmek için rüzgar çıkarsanız, diğer insanların da vahşi doğada kaybolmasını bekler misiniz? Ormanda dolaşırken, sizi tekrar patikaya veya bölgenin diğer bölgelerine yönlendiren işaretler için gözlerinizi sorabilirsiniz. Bu cihazla, akıllı telefonunuzla işaretin bir fotoğrafını çekebilir ve neredeyse anında işaretin ne anlama geldiğini gösteren bir İngilizce çeviri alabilirsiniz. Bu özellik, bir restoran menüsünde hangi yiyeceklerin bulunduğunu görmek istediğinizde ve sokakta veya bir takside gördüğünüz işaretleri çevirmeniz gerektiğinde kullanışlıdır.

Kutuda Neler Var?

 • Muama Enence app: Kutudaki ana bileşen çeviri cihazının kendisidir. Bu cihaz, MP3 çalara benzeyen şık birmuama enence manualtasarıma sahiptir. Ön tarafta ses seviyesini ayarlamanıza ve çeviri özelliğini durdurup başlatmanıza olanak tanıyan bir tekerlek arayüzü göreceksiniz.
 • Kullanım Kılavuzu: Sorularınız veya endişeleriniz ne olursa olsun, yardım için birlikte verilen kullanım kılavuzuna başvurabilirsiniz. Kılavuz ayrıca üreticiyle nasıl iletişim kurabileceğiniz ve 60 gün boyunca geçerli olan para iade garantisi hakkında bilgiler içerir.
 • Şarj Kablosu: Muama Enence app takılan bir şarj kablosu da dahildir. Bu kablo, çeviri cihazını akıllı telefonunuz için kullandığınız adaptörle şarj etmenizi sağlar.

Atlama Nedenleri

Bugün piyasadaki taşınabilir çevirmenlerin hiçbirinin% 100 doğruluk derecesi yoktur. Muama Enence app’in sizin veya başkalarının ne dediğini anında bilmesini beklememelisiniz. Sadece yanlış kelimeleri almakla kalmaz, aynı zamanda bir cümlenin ortasında bir kelimeyi yanlış çevirebilir. Konuşurken argo veya yerel kelimeler kullanmaktan da kaçınmalısınız. Cihaz tam olarak söylediklerinizi çevirir, ancak tonunuzu çeviremez. Bu, bazı utanç verici durumlara neden olabilir.

Bazılarının Muama Enence reviews incelemelerinde gündeme getirdiği bir diğer konu, bunun ciddi bir durumda kullanmanız gereken bir ürün olmamasıdır. Bacağınızı kırdığınızı düşünüyorsanız veya ciddi bir yaralanması olan biriyle karşılaşırsanız, tıbbi yardım almalı veya en kısa sürede bir bölgeye gitmelisiniz. Daha fazla bilgi almak için bu cihazı kullanmaya çalışırsanız, yardım gelmeden önce yaralanmanın kötüleşmesi riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Biriyle farklı bir dilde konuşmak için uygun bir araç olarak kullanmak, bir ölüm ya da ölüm durumunda kullanmaktan daha iyidir.

muama enence test

Rekabet

Taşınabilir çeviri cihazları, İngilizceyi ikinci dil olarak kullanan başkalarıyla sık sık konuşanlar arasında popülerdir. Yararlı bulabileceğiniz bir alternatif de CM Smart Instant Language Translator’dır . Neredeyse anında yanıt verir ve çalıştırmak için bir düğmeye sadece bir tıklama gerektirir. Bu cihazın 24 saate kadar dayanan ve bekleme modunda 180 saat dayanabilen bir pili vardır. İle Pocketalk Dil Tercüman Cihaz , farklı bir dilde herkesle sohbet edebilirsiniz. Bluetooth veya internet bağlantısı gerektirmeyen yerleşik verilere ve değiştirilmesi gerekmeden önce tam iki yıla kadar dayanabilen bir pile sahiptir.

Gezginler ayrıca hem beyaz baskısında hem de gül altın aksanlı siyah bir versiyonda bulunan Anında Sesli Dil Çeviri Cihazı’nı severler . Ön taraftaki geniş ekran, duyduğunuz dili ve çeviri yaparken hangi dili kullanmak istediğinizi seçmenizi sağlar. Daha uygun fiyatlı bir ürün KingBaas Akıllı Dil Tercüman Cihazıdır . Bluetooth kullanır ve herhangi bir akıllı telefonda kullanabileceğiniz bir uygulama ile çalışır. Bu cihaz yaklaşık 40 dil desteği sunar ve kullanımı kolaydır.

muama enence translator reviews

Nihai Karar

Web üzerindeki Muama Enence reviews incelemelerine baktığımızda, müşterilerden bazı ciddi şikayetlerle karşılaştık. Cihazın sesleri, kelimeleri veya kelime öbeklerini tanımaması ve cihazın ilk kez ne zaman açıldığının açılmasıyla ilgili sorunlar vardı. Pili tamamen şarj etmenizi ve cihazla denemenizi önemle tavsiye ederiz. Etrafınızdaki arka plan gürültüsünü azalttığınızda ve onunla net bir şekilde konuştuğunuzda bunun en iyi yanıt verdiğini görebilirsiniz.

Orada başka taşınabilir çeviri cihazları olsa da, bunun tasarımı ve fiyatı ile çok az karşılaştırılabilir. Cihazı sadece düşük bir fiyata elde etmekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla tasarruf etmenize ve / veya başkalarıyla paylaşabileceğiniz ücretsiz ürünler vermenize yardımcı olan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bugün satın aldığınızda ücretsiz gönderim ve para iade garantisi de alırsınız. İkinci bir dil öğrenmek, kurumsal merdiveni tırmanmak veya egzotik yerlere seyahat etmek istiyorsanız, bu küçük cihazdan çok fazla faydalanabilirsiniz. Muama Enence reviews kendi ana dilleriyle başkaları ile iletişim için idealdir. Bir sonraki seyahatinizden önce bugün bir tane satın alabilirsiniz. Muama Enence Turkey, İstanbul-Nereden Alınır

Get Order Today

Leave a Comment